Rekonštruujete, staviate, alebo máte nejaký problém s vodou? Neviete si rady a potrebujete odborníka? Tak potom pozorne čítajte, aké služby vám čo sa týka vodoinštalácie ponúkam.

 

Montáž rozvodov vody a kanalizácií

  • montáž ležatých a zvislých kanalizácií,
  • montáž rozvodov vody, PPR a pozink atď.

 

Výmena a oprava 

Staviate nový dom a potrebujete namontovať batériu, toaletu, umývadlo, alebo vám tie vaše vypovedali službu? Presne to je to, s čím vám pomôžem. Robím montáž vodovodných batérií rôzneho druhu - pákové, sprchové,podľa priania.

Nepáči sa vám váš starý záchod? Tečie? Preč s ním, výmena a oprava toalety je dnes už hračkou.

  • výmena a oprava vodovodných batérií
  • výmena a oprava WC (nádržiek, splachovačov...) 

 

Pripojenie spotrebičov k odpadu

Pokúšal sa váš manžel či priateľ napojiť pračku na vodu a odpad a potom ste sa pri praní nestihli čudovať, prečo tá voda tečie po vašej novej podlahe? Nechajte aj tieto montáže na mňa. Napojím vám pračku, umývačku riadu či drez v kuchyni.

  • pripojenie pračky a úmývačky riadu na vodu a odpad
  • pripojenie kuchynského drezu 

 

Montáž umývadiel, čistenie sifónov

Medzi ďalšie služby, ktoré robím je komplexná montáž a výmena úmývadiel.Pod komplexnou montážou rozumejte to, že vaše umývadlo bude mať aj sifón. :) 

 

Od roku 2007 som vlastníkom certifikátu Geberit.

 

V tejto časti som sa vám snažil aspoň čiastočne zachytit služby, ktoré ponúkam. Samozrejme je ich omnoho viac, ale pre smrtelníka sú snáď vyššie spomenuté najviac potrebné. Pokiaľ budete mat konkrétnu otázku alebo problém obráťte sa na mňa prostredníctvom kontaktného formulára.